БГ КНИГИ      АПАРТАМЕНТИ ПОД НАЕМ
Обяви за работа в София от bg-rabota.com

Обяви за работа

Главен Счетоводител

Обява за работа в София за "Счетоводство/Одит", публикувана на 26.02.2024 , разгледана 780 пъти

Нашият клиент е счетоводно предприятие, чийто бизнес се разраства и този Главен Счетоводител, който търсим, няма да бъде сам, защото на тази позиция вече има човек, който не смогва от работа и има нужда от помощ в лицето на втори Главен Счетоводител. Компанията е част от международна група, оперираща в над 70 държави. Благодарение на богатия си опит, компанията гарантира висококачествено обслужване на клиентите си, както и възможности за развитие на своите служите ужители. ли. Бизнесът се разраства и този Главен Счетоводител няма да бъде сам, защото на тази позиция вече има човек, който не смогва от работа и има нужда от помощ в лицето на втори Главен Счетоводител.
Основни задължения:

· Проверка на месечни отчети по ДДС, ведомости за заплати и годишни декларации.
· Обучаване и ментроство на малък екип, за който отговаря.
· Комуникация с колеги, клиенти и партньори относно услугата, която се предоставя.
Изисквания към кандидатите:

· Минимум 3 години опит на такава или подобна позиция;
· Висше или средно икономическо образование;
· Самостоятелност, комуникативност и прецизност.
Компанията предлага:

· 4000лв. нетна месечна заплата.
· 8 часов работен ден с 5-дневна работна седмица;
· 20-дневен платен годишен отпуск /след 5та година се увеличава с един ден на година/;
· Карта за градски транспорт;
· 200лв. ваучери за храна.

Можете да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

Услугите ни към кандидатите са безплатни.

Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставяте, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Human Capital Store
Miroslava Nikolova
M +359(0)899602101¬
E mnikolova@humancapitalstores-.com

W www.humancapitalstores-.com

TAILORED EMPLOYMENT SERVICES

This message contains confidential information and is intended only for the individual named. If you are not the named addressee you should not disseminate, distribute or copy this e-mail. Please notify the sender immediately by e-mail if you have received this e-mail by mistake and delete this e-mail from your system.

Заплащане: 4000

Град: София

Телефон: 0899602101

Имейл: office@humancapitalstores.com

Лице за контакти: Мирослава Николова